MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 16259287
nr 1625 9287
Matsalsgrupp
9 delar, Gustaviansk stil, 3 st, iläggsskivor, Dia 120. Höjd: 74 cm, ilägg 3x55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:40:11
3/6 16:49:00
Den Gustavianska stilen